Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

“Blogi od A do… sławy i pieniędzy”

Opublikowano dnia Wednesday, 26 July 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Wydawnictwo Złote Myśli i Angus Mcleod znowu zaskakują. Właśnie wprowadzili do sprzedaży ebook’a o zarabianiu na… blogach!

Choć temat nie jest dla mnie nowy (mój blog również powstał z myślą o zarabianiu ;-), z ciekawością przeczytałem darmowy fragment tej publikacji. W polskiej blogosferze jest bowiem bardzo mało wartościowych, opiniotwórczych blogów, a jeszcze mniej ich autorów decyduje się przy tym na zarabianie na nich. Rynek jest więc spory i możnaby powiedzieć - dziewiczy.

Jednak istnieje tu duże niebezpieczeństwo. Jeśli zaczniesz na swym blogu zarabiać, Twoi odbiorcy mogą wyrażać swoje oburzenie w komentarzach lub nawet przestać Cię czytać. Tak jak się to stało m.in. tutaj. Musisz więc robić to umiejętnie. Dlatego zachęcam Cię do lektury całego ebook’a “Blogi od A… “ - z niego na pewno dowiesz się jak zdobyć tytułowe sławę i pieniądze!

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "“Blogi od A do… sławy i pieniędzy”"

    No related posts

Skomentuj