Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Hosting marzeń

Opublikowano dnia Monday, 16 October 2006 przez Łukasz Jarzembowski

200GB przestrzeni dyskowej, 2TB (tak, terabajty - 2000GB!) miesięcznego transferu za… 20zł/miesiąc?!

Właśnie zakupiłem nowy hosting. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że:

 1. Hosting kupiłem za granicą. Mimo wrodzonego patriotyzmu oferta, którą zaproponował DreamHost po prostu mnie powaliła i nawet nie usiłowałem szukać w polskim internecie konta o podobnych parametrach… w tej dziedzinie jesteśmy jednak bardzo daleko w tyle…
 2. Hosting ma wszystkie możliwości konta, które do tej pory używałem oraz dużo więcej, m.in. obsługę PHP5, dostęp do shell’a, nieograniczoną ilość baz MySQL, domenę gratis!
 3. Normalna cena tego hostingu to 190,80$, czyli 591,48zł za dwa lata, ale otrzymałem od znajomego kupon rabatowy za 36$, czyli 111zł. Za całość zapłaciłem więc ok. 480zł, czyli 20zł/miesiąc!
 4. DreamHost bez problemu uznał zapłatę kartą VisaElectron dodawaną do konta Inteligo.

Na razie przetestuję na nim mój nabardziej transferożerny serwis - DosBrothers. Jak wszystko będzie OK, przeniosę tam wszystkie inne moje serwisy. Pozwoli to na ich bardziej dynamiczny rozwój (w końcu trzeba jakoś wykorzystać te 2TB transferu :D).

Jeżeli też chcesz założyć konto w DreamHost ze 111zł rabatem wpisz przy rejestracji kod promocyjny MINUS111. Obniży on wartość Twojego zamówienia o 36 dolarów. Przy zakupie hostingu na dwa lata, kosztować Cię to będzie ok. 20zł miesięcznie.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Hosting marzeń"

  No related posts

4 komentarzy do “Hosting marzeń”

 1. tak napisał:

  2tb=2048gb ;]

 2. domend napisał:

  dzieki

 3. czak napisał:

  Witam, i jak sie sprawuje hosting?

 4. Łukasz J. napisał:

  Jestem zadowolony :-) nie wykorzystuję go w pełni, ale mam juz pomysły na bardziej transferożerne projekty :) Jeśli chodzi o awarie, to była jedna (hosting mam juz 8 miesiecy), w zasadzie nie awaria tylko przerwa wynikająca z odcięcia zasilania w nocy (niestety noc była w USA, u nas świtało).

Skomentuj