Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Jak zrobić super biznes w internecie?

Opublikowano dnia Thursday, 26 March 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Przeglądając materiały archiwalne z 3campa trafiłem na świetną prezentację Tomka Domżalskiego z easygo.pl, zdradzającą tajemnice sukcesu portalu (pewnie nie wszystkie, ale lepsze to niż nic ;) ). Oprócz case-study, Tomek zdradza pewnien sekret na super biznes internetowy. Zapraszam do obejrzenia całej prezentacji, ale niecierpliwym mogę zdradzić, że sekret jest opisany około 22 minuty.

Moja refleksja na temat sekretu - na następnej stronie.

Strony: 1 2

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Jak zrobić super biznes w internecie?"

  No related posts

6 komentarzy do “Jak zrobić super biznes w internecie?”

 1. Darek napisał:

  W zupełności się zgadzam co do pracy, bez niej się nie da. Wystarczy że tydzień nic nie piszę na stronie i ruch sukcesywnie spada i na odwrót, pisząc (nie byle co oczywiście) zauważam że ruch wzrasta. Spadki zauważam także umieszcając teksty ewidentnie reklamowe :).

 2. Helthy napisał:

  Nawet potentaci nie stają w miejscu bo może wyprzedzić ich konkurencja. Takie już są prawa rynku.

 3. Tabletki na odchudzanie napisał:

  Zaś reklama dźwignią handlu. Pasywny dochód to istnieje, ale działa tylko czasowo, po włożeniu wcześniej wkładu pracy.

 4. Marcin napisał:

  Znam świetny sposób na pasywny dochód w internecie ruszył od 01.06.2010. Wszędzie trzeba pracować by osiągnąć sukces ale są biznesy które nie wymagają dużo pracy.Takim jest np http://depth.com.pl/?ID=915 inwestuje się tam niewielkie pieniądze bo tylko 17 zł i potem ściąga max 3 osoby one z kolei następne i tak w piątej głębokości można mieć 4131 zł wpłat darowizn od innych uczestników którzy w to wchodzą tak samo jak my wchodziliśmy .A jak już się ma trochę osób można wejść jeśli się chce do 2 etapu i tam zarabiać tyle co miesiąc z darowizn ludzie bardzo często mylą to z piramida finansowa ale tak nie jest wszystko pisze na stronie mają legalność programu zgodną z polskim prawem ja sam już mam pierwsze wpłaty więc pieniądze biorą zwykli ludzi a nie twórcy jak niektórzy myślą nie dziwie się bo ja też tak myślałem w Polsce trudno ludziom w takie rzeczy uwierzyć pewnie dlatego że jest bardzo dużo oszustów ale przecież sprawdzić zawsze można to nic nie kosztuje to moje gg jak ktoś ma pytania 5074529 lub skype martinno-24

 5. Marcin Mukosiej napisał:

  Zgadzam się z kolegą “Tabletki na odchudzanie”. Można też w przenośni powiedzieć, że jeśli używasz środków na odchudzanie, a się nie ruszasz, to za przeproszeniem tylko gó#no zrzucisz!
  Do roboty zatem :)

  W ogóle jest jeszcze jakaś szansa jeśli zaczynam dopiero bloga o zarabianiu na blogu?
  Zapraszam do komentowania.

 6. Jak_Snikers napisał:

  Zgadzam się z przedmówcą ale polecam również artykuł Jak zrobić biznes będąc na studiach:

  http://jakzrobic.org/90/jak-zrobic-biznes-bedac-na-studiach/

  Polecam

Skomentuj