Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Już jest - Produktywny Kalendarz 2008

Opublikowano dnia Tuesday, 18 December 2007 przez Łukasz Jarzembowski

…107 stron tego co ważne w Twoim życiu…

Przed chwilą opublikowałem nowy Produktywny Kalendarz na 2008 rok w postaci pliku PDF do wydruku. Mam nadzieję, że Ci się przyda :-)

Kalendarz na 2007 rok pobrało blisko 200 osób, choć stworzyłem go dopiero w styczniu i zbytnio nie promowałem.

Obecna wersja kalendarza jest podobna do poprzedniej. Zawiera motywujący cytat na każdy tydzień, pozwala planować cele tygodniowe i swój czas od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19.

Jako że do 2008 roku jest jeszcze trochę czasu, proponuję abyście wyrazili swoje sugestie na temat kalendarza jako komentarze do tego postu. Jeżeli bedą takie głosy, mogę stworzyć kalendarz zawierający weekendy, imieniny itd… Wszystko zależy od Was, Drodzy Czytelnicy!

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Już jest - Produktywny Kalendarz 2008"

  No related posts

4 komentarzy do “Już jest - Produktywny Kalendarz 2008”

 1. iYasiu napisał:

  Weekendy być powinny. Nie każdy ma je wolne. Nie wyobraźam sobie jednak pracy z takim kalendarzem ? Dla mnie kalendarz musi być w formie książkowej. Latające kartki nie są zbyt wygodne

 2. Łukasz J. napisał:

  iYasiu, nikt nie każe Ci używać latających kartek ;) Możesz go sobie zbingować lub wydrukować w formie książki i włożyć w “listwę” za 3,50zł.
  A’propo weekendów - czy dotyczą one tej samej pracy co dni powszednie, czy już innej (np. rodzinno-domowej, własny biznes etc.). Pytam się, bo z założenia jeden kalendarz ma dotyczyć jednego zestawu obowiązków. Mogę zrobić np. tylko kalendarz weekendowy (wtedy jeden będzie dla pracy u szefa, a drugi dla siebie;) lub kalendarz całotygodniowy (jeżeli w weekendy zajmujesz się tym samym co w tygodniu)

 3. Michał napisał:

  Witam!
  w kalendarzu jest blad.. sprawdzilem date 26 wrzesnia. w kalendarzu wypada ze to czwartek a na kompie widze ze piatek. i przydaly by sie te weekendy bo ja mam czasem tydzien wolny a czasem caly tydzien pracy ;) sam sie zastanawialem czy taki kalendarz zrobic :), podpowiadam jeszcze ze mozna zrobic np, po kazdym miesiacu kartke z napisem: Co udalo mi sie osiagnac w tym miesiacu.. dala by do myslenia niektorym i zmotywowala do dalszej pracy lub do jakiejkolwiek pracy jak by sie leniwi zorietowali ze nic tak naprawde nie zrobili..

  pozdrawiam Michal Rutkowski
  GG: 2651500

 4. Łukasz J. napisał:

  Dzięki Michał za uwagi i podpowiedzi. Rzeczywiście, w kalendarzu był błąd spowodowany tym, że rok 2008 jest przestępny (mamy jeden dzień gratis;) Pozostałe podpowiedzi postaram się wprowadzić w najbliższym czasie.

Skomentuj