Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Motywacyjny kalendarz 2009

Opublikowano dnia Thursday, 22 January 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Z lekkim opóźnieniem (nie tylko przez prokrastynację ;) wypuściłem dzisiaj kolejny (już trzeci!) produktywny kalendarz.

Jak zwykle - dostępny jest tutaj: kalendarz 2009.

Przy okazji: Marketing wirusowy nie działa. Powiedz każdemu kogo spotkasz ;-)

A tak na serio, to w zeszłym roku zachęcony poradami Ententy - kalendarz udostępniałem tylko tym, którzy polecili go swoim znajomym. W tym roku zrezygnowałem z tej techniki. Dlaczego?

Oczywiście była mało skuteczna. Ludzie wpisywali do formularza i zapychali mi skrzynkę zwrotami. Technika ta byłaby skuteczna może 5-10 lat temu, gdy ludzie wręcz chwalili się ilością swoich znajomych, ale dziś - mamy trochę innych internautów.

Pojawiły się za to nienachalne metody polecania - wykop i osobisty e-mail do znajomego. Mam nadzieję, że te metody marketingowe zadziałają i o kalendarzu w tym roku dowie się więcej osób niż w roku ubiegłym.

Jeżeli masz jakieś uwagi do kalendarza - wyraź je poniżej, w komentarzu. Jeżeli chcesz docenić moją pracę włożoną w tworzenie kalendarza - wykop proszę ten link.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Motywacyjny kalendarz 2009"

    No related posts

2 komentarzy do “Motywacyjny kalendarz 2009”

  1. Marta napisał:

    Witam, Gratuluję pomysłu:)
    Zauważyłam mały błąd w kalendarzu. Jest to kalendarz (podobno) na 2009 rok a w opisach tygodni widnieje np: 1 tydzień 2008 roku, 2 tydz. 2008 roku itd.

  2. Łukasz Jarzembowski napisał:

    Dziękuję za uwagę. Błąd już poprawiłem. Kalendarz był/jest na 2009 rok i rozkład tygodni się zgadzał, a błąd był tylko “edytorski” ;)

Skomentuj