Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Zapraszam na mój wykład

Opublikowano dnia Thursday, 15 May 2008 przez Łukasz Jarzembowski

Polskie dotcomy pełne są zdolnych programistów i marketerów, którzy bez problemu mogliby założyć e-biznes oparty chociażby na programach partnerskich. Dlaczego tego nie robią?

Temu tematowi poświęcony będzie mój wykład na II Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich.

Zawsze powtarzam, że w biznesie ryzyko jest odwrotnie proporcjonalne do wiedzy. Jeżeli więc chcesz ograniczyć ryzyko w swoim e-biznesie lub boisz się zakładać e-biznes właśnie ze względu na ryzyko - przyjedź na SUPP i posłuchaj mnie i innych wykładowców - doświadczonych uczestników programów partnerskich i biznesmenów internetowych.

W swoim wykładzie poruszę problemy techniczne, mentalne i prawne z jakimi spotkasz się na drodze do swojego e-biznesu. Choć czas jest dosyć ograniczony, postaram się przekazać jak najwięcej z własnego doświadczenia i obserwacji rynku internetowego.

Polecam też wykłady innych prowadzących, szczególnie ze scieżki dla zaawansowanych, choć na podstawowej też jest (jak dla mnie) kilka ciekawych tematów.

Poza tym to okazja do nawiązania wielu ciekawych kontaktów, wymiany wizytówek, dyskusji o e-biznesie.

Zapraszam.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Zapraszam na mój wykład"

    No related posts

Skomentuj