Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Długi weekend - dużo pracy ;-)

Opublikowano dnia Thursday, 27 April 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Długi weekend to dla większości ludzi czas relaksu i odpoczynku od pracy. Dla mnie to okazja, aby popracować na własny rachunek :-)

Jeżeli Ty również studiujesz lub pracujesz w jakiejś firmie i myślisz o założeniu własnego biznesu, poświęć długi weekend na realizację swoich pomysłów. Szczególnie, jeżeli zamierzasz założyć e-biznes.

Ebiznes ma tę zaletę, że praca raz dobrze wykonana może przynosić zyski przez bardzo długi czas. To się nazywa pasywny dochód :-)

Nie namawiam Cię, abyś został pracocholikiem i cały weekend spędził przed komputerem. Ja również zamierzam w tym czasie trochę odpocząć ;-) Chcę tylko, abyś uświadomił sobie, że własny biznes wymaga trochę wyrzeczeń. Szczególnie na początku.

Aby nie wypływać od razu na “głęboką wodę”, zacznij tworzyć swój biznes przed oficjalnym założeniem firmy. W końcu musisz zbadać rynek, ocenić konkurencję, popyt i podaż. Wszystkie prawa normalnego biznesu mają również zastosowanie w Internecie.

Najważniejsza jednak w biznesie i w ogóle w życiu jest motywacja. Bez niej osiągnięcie sukcesu jest wręcz niemożliwe. Dlatego, jako lekturę na długi weekend polecam Ci dwie książki Nikodema Marszałka, wydane przez wydawnictwo Złote Myśli:

Nikodem Marszałek jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.

Jeżeli więc chcesz odpocząć i dobrze wykorzystać nadchodzący weekend, przeczytaj przynajmniej jedną z wymienionych książek. Na pewno Ci się to opłaci…

Na koniec dodam jeszcze, że oba e-booki można zamówić w wersji drukowanej, a Odrodzenie Feniksa jest jednym z najlepiej ocenianych e-booków wydawnictwa Złote Myśli.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Długi weekend - dużo pracy ;-)"

    No related posts

Skomentuj