Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Policealna Szkoła ebiznes’u

Opublikowano dnia Tuesday, 18 April 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Ostatnio natknąłem się na zapytanie na forum dotyczące Policealnej Szkoły Ebiznes’u “Adamka”. Co ciekawe, na jej temat wypowiedział się sam współtwórca szkoły - Piotr Majewski.

Cały wątek można przeczytać na tej stronie. Poniżej przedstawię ważniejsze fragmenty wypowiedzi Piotra Majewskiego:


Jako współwłaściciel Adamki mogę powiedzieć kilka rzeczy:

- jeśli ktoś chce szybko zdobyć wiedzę o e-biznesie, powinien zainteresować się po prostu cneb.pl

- jeśli ktoś studiuje na kierunku ekonomicznym i chce robić e-biznes, też powinien zainteresować się cneb.pl

- jeśli ktoś nie ma lub nie zdobywa edukacji na kierunku ekonomicznym i chce robić e-biznes, ale może poczekać, Adamka jest właśnie dla niego.

Przez pierwszy rok słuchacze muszą zmęczyć podstawy programowe. Tego nie da się przeskoczyć - w końcu to jest szkoła a nie firma szkoleniowa. Mimo jednak tego, że dla niektórych jest to nużące, później w biznesie docenią tą wiedzę. [...]

Po pierwszym semestrze wszyscy słuchacze dostają dostęp do cneb.pl i merytorium.pl (nieco okrojony). [...]

Od 3go semestru zaczyna się specjalizacja, której program ja układam. Jest to ułożona i czasami uszczegółowiona wiedza zawarta w cneb.pl i w merytorium.pl - tj. łatwiej dzięki temu zrozumieć e-biznes.

Jest jeszcze coś, co docenią tylko osoby aktywne w trakcie nauki. Poprzez Koło E-Biznesu zobowiązałem się osobiście pomóc w rozwoju e-biznesu naszych słuchaczy. Tego typu coaching, dobrze wykorzystany, kosztowałby normalnie kilka tysięcy złotych, czyli znacznie więcej, niż czesne.

Mam nadzieję, że ta wypowiedź ukierunkuje Cię jakoś na zdobywanie wiedzy o e-biznesie. Wiedzę taką musisz posiadać, bo inaczej Twoja strona internetowa nie przyniesie Ci żadnych korzyści.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Policealna Szkoła ebiznes’u"

    No related posts

Skomentuj