Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Nowy serwis promujący e-biznes

Opublikowano dnia Monday, 10 April 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Właśnie wystartowałem z nowym serwisem promującym e-biznes. Jedną z ciekawszych rzeczy, jakie tam zawarłem jest stwierdzenie, że każdy rodzaj działalności gospodarczej można przenieść do Internetu…

Od dziś pod adresem http://ebiznes.chcebycbogaty.pl/ można znaleźć stronę promującą kilka produktów, dzięki którym zaistnienie w Sieci staje się łatwiejsze i zyskowniejsze. Skończyły się już bowiem czasy, gdy posiadanie strony internetowej znaczyło mniej więcej to samo co e-biznes.

Dziś, aby mówić o ebiznes’ie trzeba mieć serwis, który po pierwsze sprzedaje, po drugie ma sporą oglądalność. Albo odwrotnie. W każdym razie bez tych dwóch czynników nie można mówić o sukcesie w Sieci. Są oczywiście wyjątki, ale o tym kiedy indziej ;-)

Za podstawową wiedzę uznałem ebook’a Marketing internetowy w praktyce, w którym oprócz wiadomości o marketingu, jest sporo pomysłów na e-biznes. Osobom bez własnej działalności gospodarczej polecam zarabianie na programach partneskich i e-book’a Zostań SuperPartnerem.

Wszystkim nastawionym na szybką sprzedaż i zysk polecam aukcje internetowe, szczególnie Allegro, natomiat bardziej wytrwałym radzę skorzystać z kompendium wiedzy o e-biznes’ie w serwisie “Czas na E-biznes”.

Na koniec chcę przekonać wszystkich pesymistów internetowych, że ich biznes również można przenieść do Internetu. Nie wiąże się to nawet z wielkimi kosztami. Jeżeli myślisz poważnie o przeniesieniu swojego biznesu do Internetu, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci zaistnieć w Sieci i stworzę z Tobą serwis sprzedający Twoje produkty. A wszystko to zrobię za darmo!

PS. Stronę http://ebiznes.chcebycbogaty.pl/ promuję głównie przez Google AdWords. Będzie to moje pierwsze doświadczenie z tego typu reklamą i na pewno za jakiś czas opiszę je na tym blogu. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy to będzie, zapisz się na mój newsletter.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Nowy serwis promujący e-biznes"

    No related posts

2 komentarzy do “Nowy serwis promujący e-biznes”

  1. Darek napisał:

    Widzę że mamy podobne zainteresowania, chętnie wpadne od czasu do czasu na Twojego Bloga :-)
    Pozdrawiam

  2. Adrian Kołodziej napisał:

    Chyba link już jest nieaktywny, przynajmniej mi nie wchodzi.

Skomentuj