Ebiznes, marketing internetowy, e-biznes
Marketing i zarządzanie w projektach internetowych

Brian Tracy w Polsce!

Opublikowano dnia Saturday, 14 April 2007 przez Łukasz Jarzembowski

Aż mi adrenalina skoczyła - słynny amerykański mówca motywacyjny, człowiek który wywarł (i nadal wywiera) OGROMNY wpływ na moje życie, przeprowadzi w Warszawie szkolenie Maksimum Osiągnięć

Kim jest Brian Tracy?

“Brian Tracy jest dziś jednym z najbardziej uznanych w świecie autorytetów w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka.”

Skąd znam Brian’a Tracy?

Jakiś czas temu koleżanka podrzuciła mi jego nagranie p.t. “Psychologia Osiągnięć”. Stało na półce, kurzyło się, aż w końcu postanowiłem je odsłuchać… no, przynajmniej pierwszą część.

To było to, czego podświadomie szukałem przez ostatnich kilka lat! Również zastanawiałem się dlaczego jedni zarabiają więcej, odnoszą większe sukcesy od innych… Prości ludzie tłumaczyli mi to w ten sposób:

- Pochodzą z bogatych domów…

- Mieli więcej szczęścia
- Pracowali długo i ciężko…

- Są bogaci? Aaaa, czli pewnie bardzo nieszczęśliwi…

Ale nie Brian Tracy! W ponad 12-godzinnym wykładzie “Psychologia Osiągnięć” rozbił słowa “sukces” i “szczęście” na tyle składowych, ile tylko było możliwe, dogłębnie analizując ich przyczyny.

“Wszystko się liczy”

- powtarzał.

Te 12 godzin na prawdę zmieniło moje życie. Warte było wszystkich moich pieniędzy z jednej prostej przyczyny - wdrażając w życie porady Brian’a Tracy w rok zamierzam osiągnąć (zarobić) co najmniej dwa razy tyle, ile do tej pory. Wiem, że jest to możliwe. Ba, powiem więcej - do tego właśnie zostałem stworzony (Ty również ;-)

A były to tylko nagrania audio. Aż strach pomyśleć, co by się stało z moim życiem, gdybym twarzą w twarz spotkał się z Brian’em Tracy na szkoleniu w Warszawie. Z całą pewnością moje życie i osiągnięcia nabrałyby przyspieszenia… aż do prędkości światła. Nie wiem, czy jestem gotowy na takie zmiany, więc muszę jeszcze przemyśleć swoje uczestnictwo w seminarium “Maksimum Osiągnięć”.

Zapisałem się jednak na darmowy kurs Briana “7 kroków do osiągania celów”. W końcu motywacji nigdy za wiele :)

PS. Tutaj znajdziesz wykład video Brian’a Tracy - wstęp do psychologii osiągnięć.

PPS. Sokrates powiedział:

“Wykorzystaj czas na doskonalenie się poprzez czytanie dzieł innych ludzi, aby łatwo osiągnąć to, na co oni ciężko pracowali

. Cena seminarium “Maksimum Osiągnięć” może wydawać Ci się nieco wysoka, jednak zapewniam, że będziesz mi wdzięczny, że Ci je poleciłem :-)

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Brian Tracy w Polsce!"

    No related posts

2 komentarzy do “Brian Tracy w Polsce!”

  1. Wojtek napisał:

    Dzięki Łukasz, fajna notka :-) Oby więcej takich, a może nawet zobaczymy jakiś pełny artykuł w temacie ? :-)

  2. Maurycy napisał:

    Witam, mam pytanie odnośnie Psychologi osiągnięć i tematu progresywny relaks. Chodzi mi czy posiadasz tą płytę z muzyką i 10 afirmacji starannie wybranych przez zespół Briana Tracyego ? Czekam na odp. moje gg 4768042

Skomentuj